Performansa Dayalı
Dijital Pazarlama & Seo Ajansı

Tam 10 yıldır, markaların dijital pazardaki büyüme
ve gelişme süreçlerine destek oluyor ve onlarla yürüyoruz.

Hakkımızda

Clickz 2012 ocak ayında İzmir’de faaliyete geçmiş, dijital pazarlama ve SEO alanında hizmet sağlayan bir ajanstır. Dijital pazarda en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine SEO danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak dijital pazarlamanın tüm kolları arasında yerini aldı.

Vizyonumuz

Daima gelişip, dijital pazarlama süreçlerine en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Clickz, Online pazarlama sektörün en önemli dalları olan ” SEO danışmanlığı, içerik pazarlaması ve Ads reklamları ” alanlarında hizmet sağlıyoruz. Clickz olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Sizin için SEO ÇalışmalarıGoogle Reklamlarıİçerik PazarlamasıDönüşüm Optimizasyonu Yapıyoruz.

SEO Çalışması

Arama motoru optimizasyonu ( SEO ) çalışmaları ile, web sitenizi Google sıralamalarında üst sıralara çıkartıp ziyaretçi sayınızı arttırıyoruz.

İçerik Pazarlaması

İçerik pazarlamasıyla, markanızın potansiyel hedef kitlesine uygun bütçelerle kalıcı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google Ads

Google Ads ile işletmenizi kolay ve hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz Google reklamları ile doğru hedef kitleye kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm optimizasyonu ile, aynı reklam bütçesiyle hedef kitlenizden daha fazla satış elde edebilirsiniz.

EKİBİMİZİ YAKINDAN TANIYIN

Deneyimli Ekip

Clickz, sektörde kendini ispat etmiş, dijital pazarlama sektöründe üst düzey bilgiye sahip olan bir ekiple markanıza hizmet sağlıyor.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Bize yazın..

Aşağıda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bize ulaşabilir, sağ tarafta yer alan form acalığı ile e-posta gönderebilirsiniz.

info@clickzagency.com

858 Sokak No : 2 K.6 D.601 Konak – İzmir